slid

4 Ekim 2013 Cuma

BFM MAKİNA OTOMASYON HAKKINDA

 BFM Makina Otomasyon İth. San. Tic. Ltd. Şti şimdiye kadar kazanmış olduğu  “Endüstriyel Tartım ve Otomasyon Sistemleri”  alanındaki 30 seneyi aşkın tasarım ve üretim konusundaki tecrübelerini daha da geliştirip hızlı ve etkili çözümler üretmeyi amaç edinmiştir.
BFM’nin Endüstriyel Tartım Otomasyon tecrübeleri şimdiye kadar gerçekleştirmiş olduğu projelerde gelişmekte olan teknolojiyle eş zamanlı hareket eden tasarım, üretim ve  uygulama ekipleriyle gerçekleştirilmiş organizasyonlarda kanıtlanmıştır. Tartım otomasyonunda işlem sırasında karşılaşılacak problemleri tasarım, proje, elektrik ve mekanik başlıkları altında analiz ederek en iyi çözümleri tespit edebiliyor diğer yandan ihtiyaç duyulan yedek parça ve ekipman desteği sağlayabiliyoruz.
Özellikle gıda, kimya ve plastik  alanlarında çalışmakta olan şirketlere yönelik uygulamalarımızda var olan teknolojiyi en etkili biçimde kullanarak  silo ve tanklarda depolama sonrasında reçeteye göre tartım ve dozajlama yapabiliyoruz. Gerçekleştirdiğimiz projelerde fikirlerinizi ve tüm imalata programınızın tüm aşamalarını planlıyor ve uyguluyoruz.
Ürünlerimizin kalitesi ve güvenilir olmasının yanında müşterilerimize verdiğimiz hızlı ve etkili servis hizmetlerimiz  sunduğumuz hizmetin güvenirliğini arttırmaktadır. Konuyla ilgili olarak ciddi eğitimden geçmiş olan teknik servis kadromuz, müşterilerimizin üretim sürecini sekteye uğratmamak için yerinde servis, bakım, test ve kalibrasyon hizmeti sunmaktadır.

0 yorum:

Yorum Gönder